Genç Turkcell Hediye İnternet

Genç Turkcell hediye internet kampanyaları ülkemizin en büyük mobil operatörüleri tarafından müşteri memnuniyeti ile sundukları ücretsiz hizmetlerdir. Turkcell tarafından müşterilerine sunulan çok sayıda hediye internet kampanyası bulunmaktadır. Özellikle de Genç Turkcell servisine dahil olan 26 yaş altında ki gençler için uygun bir çok tarife ve hediye seçenek sunulmaktadır.

Hediye internet fırsatlarından yararlanmak için yapılması gereken kampanyaya dahil olmak gerekiyor. 26 yaşında olmanız ve GNÇ uygulamasına dahil olmanız gerekiyor. Ülkemizde ki genç sayısı da düşünülerek bu konuda daha fazla kampanya sunuluyor. Bu konuda firmanın güncel kampanyalarının yanında diğer kampanyalardan haberdar olmak için mobil uygulamasını veya web sitesini yakından takip etmeniz gerekiyor.

Genç Turkcell Hediye İnternet Seçenekleri

Genç Turkcell hizmetine dahil olanlar için farklı internet kapasiteleri aylık, günlük ve haftalık kullanım için hediye olarak sunuluyor. Sizlerde bu paketleri yakından takip ederek sizin için önemli olan bedava internete rahatça kavuşabilirsiniz.

  • GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Hediye İnternet Kampanyası

Bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken mobil üzerinden GNÇ uygulamasını internet olacaktır. Uygulama içerisinde bulunan “Çatlat” bölümüne tıklayarak hediye almaya başlayabilirsiniz. Haftanın iki gününde bu fırsatlar gençlere sunuluyor. Hediye internet dahil birçok farklı hizmet ücretsiz olarak burada sunuluyor.

  • GNÇ Gece 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

Genç Turkcell kampanyalarından birisi de 3 GB internet sunulan seçeneğidir. Bu paket için yapmanız gereken şey GNÇ Full Paketi veya GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyası’ndan yararlanmanız gerekiyor. Eğer bunlardan birisine sahipseniz gece 22 ile sabah 06.00 saatleri arasında kullanmanıza izin verilecek olan 3 GB internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

  • GNÇ Gece 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

GNÇ aboneleri için Turkcell tarafından 5 GB hediye internet fırsatı sunuluyor. Bu internete sahip olmak için de GNÇ Süper Paketi veya GNÇ Süper yıllık Abonelik Kampanyasına faturalı olarak dahil olmanız gerekiyor. Eğer bu kampanyaların bulunduğu bir hatta sahipseniz otomatik olarak 5 GB internet size aktarılacaktır. Hediye internet seçeneği 22.00 ile 06.00 arasında rahatça kullanılacaktır.

  • GNÇ Gece 7 GB Hediye İnternet Kampanyası

GNÇ Turkcell kampanyaları arasında GNÇ Star Paketi veya GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyasına dahil olanlara 7 GB bedava internet fırsatı veriliyor. Bu paketlerden birisine sahip olanlar 22.00 ile 06.00 saatlerinde bedava olarak 8 GB internet kullanma şansına sahip oluyor. Bunu kullanmak için yapmanız gereken herhangi bir şey yoktur. Eğer kampanyalara dahilseniz sistem otomatik olarak bu fırsatı sizin hesabınız için aktif hale getirecektir.

Genç Turkcell Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Hediye internet kampanyasından bedava internet almak için mobil telefonunuza yüklediğiniz gnctrkcll uygulamasından “Hediye İnternet” menüsünden hediyenizi alabilirsiniz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir