Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 10 gb bedava internet kampanyasını belli bir dönemde müşteri memnuniyetini sağlamak adını çıkardığı ücretsiz bir hizmettir. Yıl boyunca yapmış olduğu kampanyalar ile müşterilerine birçok avantajdan yararlanma fırsatı sunuyor. Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası ile belirlenen sürelerde internet kullanımını bedava olarak sağlıyor. Bu kampanya dahilinde bedava internetle birlikte aynı zamanda farklı sürprizlerde bu kampanya içerisinde gerekli şekilde sunuluyor.

Türk Telekom yapmış olduğu bu tip kampanyalar ile hem müşteri sayısını arttırmak istiyor hem de mevcut müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başarıyor. Bu konuda sağlamış olduğu hizmetler arasında bedava internet, dakika, SMS ve farklı sürpriz seçeneklerde onlara sunuluyor. Bunlardan faydalanmak için firma tarafından istenen şartları sağlamalı ve başvurunuzu yapmanız gerekiyor.

Türk Telekom 10GB

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 10 GB bedava internet kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey hattınıza TL yüklemek olacaktır. Tabi bunun içinde farklı standartlar var. Bu bedava interneti günlük, haftalık ve aylık olarak sahip olmak için yapmanız gereken farklı miktarlarda yükleme yapmak olacaktır.

  • 10 GB bedava internet günlük kazanmak için 40 TL yüklenmeli,
  • 10 GB bedava internet haftalık kazanmak için 50 TL yüklenmeli,
  • 10 GB bedava internet aylık kazanmak için 100 TL yüklemeniz gerekiyor.

Yükleme işlemini yaptıktan sonra bilmeniz gereken bu kampanyaya dahil olmak için gerekli mesajı atmak olacaktır. Bunun için “SENLIK GB” yazıp 5555’e SMS atmak olaraktır. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra telefonunuza onay mesajı gelecektir. O andan sonra rahatça internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

10 GB Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom tarafından sunulan bu interneti aktif hale getirdikten sonra kullanırken bazı şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Firma tarafından belirlenen detaylara dikkat ederek kullanmanız ekstra bir ödeme yapmamanız için önemli olacaktır.

Firma tarafından hat hizmeti sunulan Pocell, Pttcel, Esnaf dostu, Katlayan, Kontrollü Esnaf, Faturasız Ofis aboneleri faydalanamıyor. Sadece faturasız hat kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabiliyor. Yükleyeceğiniz miktara göre günlük, haftalık ve aylık olarak 10 GB internet hattınızda aktif hale getirilecektir. Bunun hangisi olduğunu dikkat edip, bittiği günden sonra internet kullanımınıza dikkat etmelisiniz.

Bu bedava internet kampanyasından hizmet alanlar sadece bunu kendileri kullanabilir. Bunu başka birisini devretmek veya başka zaman kullanmanız mümkün değildir. Bir kez alma şansınız olan bu bedava interneti size tahsis edilen zamanlarda kullanmanız gerekiyor. Bu hakkınızı ileri bir zamana erteleyemez yada sonra ki fatura döneminde kullanamazsınız. Bu detaylara dikkat ederek bedava 10 GB internetinizi rahatça kullanmanız mümkündür.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir