Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava dakika nasıl yapabilirim sorusuna cevap vermeden önce firma tarafından sunulan kampanyalara bakmak gerekiyor. Çünkü özel olarak faturalı ve faturasız hatlar için sunulan bu kampanyaların hepsi için farklı şartlar ve farklı kurallar vardır. Şartları yerine getirdikten sonra size verilen yöntemi kullanarak hattınız için bedava dakikayı aktif hale getirebilirsiniz.

Tabi kampanyanın durumuna göre sunulan bedava dakikalarda farklı olabilmektedir. Her yöne bedava konuşma süresi olduğu gibi Türk Telekom müşterileri arasında sunulan dakikalarda vardır. Bu detaylar sunulan kampanyanın durumuna göre özel olarak belirtilmektedir. Sizlerde buna dikkat ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika

Kampanyalar Nelerdir?

Türk Telekom bedava dakika kampanyaları sürekli olarak sunuluyor. Bu kampanyaların hepsi farklı dönemlerde aktif olarak kullanıma sunuluyor. Tabi her paket için sunulan dakika süreleri farklılık gösteriyor. Ayrıca başvuru yöntemleri de farklı oluyor. Sırayla aktif olarak devam eden bedava dakika kampanyalarına ve nasıl yapılacaklarına birlikte bakalım.

  • 50 ve 100 Dakika Bedava

Bedava 50 veya 100 dakika olarak bu kampanyayı kullanmak mümkündür. Bu sizin şansınızla ile ilgili bir durumdur. “PAKET” yazıp 9090’a ücretsiz SMS atarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Firma tarafından hattınıza 50 ya da 100 dakika aktif hale getirilecektir.

  • Türk Telekom’dan 2000 Dakika Bedava Kampanya

Türk Telekom tarafından 2017 yılında ilk defa duyurulan kampanya günümüzde değişiklik yapılarak tekrar sunulmuştur. Bu kampanya ücretsiz olmamakla birlikte 9 TL’lik uygun bir ücreti vardır. Bunu değerlendirmek isteyenlerin yapması gereken “SABIT 2000DK” yazıp 6368’e mesaj atmak olacaktır. Kampanya aktif olduğunda telefonunuza mesaj gelecektir.

  • Türk Telekom Faturasız Bedava Dakikalar

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına eğer 30 TL ve üzerinde yükleme yaparlarsa bedava dakika hizmeti sunuyor. Yapmanız gereken hattınıza 30 TL veya üzerinde bir yükleme yaptıktan sonra “GECE” yazıp 4545’e mesaj atmanız gerekiyor. Hattınıza kısa sürede bedava dakikalar aktif olarak eklenecektir. Bu kampanya ile 21.00 ile 09.00 arasında tüm gece boyunda ücretsiz olarak istediğiniz herkesle rahatça konuşma imkanınız olacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Sorgulayabilirim?

Türk Telekom bedava dakika ya da normal hizmetininizde ne kadar kaldığını öğrenmek için yapmanız gereken basit işlemler vardır. Bu işlemlerden birisi “SES” yazıp 6000’a mesaj atmak olacaktır. Bu mesajı attıktan sonra kullanımda ne kadar dakikanız kaldığıyla ilgili olarak sizlere gerekli bilgilendirme mesajı gelecektir. Ya da sorgulama için 9333’ü arayarak öğrenmeniz mümkündür.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir