Türk Telekom Dönüşen Tarife

Türk Telekom dönüşen tarife en uygun fiyatı ile hemde zengin içeriği ile en çok tercih edilen paketler arasında yer alıyor. Ülkemizin iletişim sektöründe en büyük şirketi olarak önemli adımlar atmaktadır. Müşterilerini memnun etmek aynı zamanda müşteri kazanmak için kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyaların yanı sıra ayrıca farklı özelliklerde firma tarafından sunulmaktadır. Türk Telekom dönüşen tarife sistemi de bunun için uygulanan bir sistemdir.

Dönüşen tarife sistem ile hattınıza tanımlı olan SMS paketini eğer kullanmazsanız istemeniz halinde internete dönüştürmeniz mümkün olacaktır. Bu tarife özellikle numaralarını bu firmaya taşıyanlar için çok önemli bir özellik olarak görülmektedir. Burada önemli olan nokta diğer firmalarda buna benzer bir hizmetin olmamasıdır. Hattınıza tanımlı dakika, sms ve gb başka bir hizmet için kullanmanız mümkün değildir.

TürktelekoM Dönüşen

Türk Telekom Dönüşen Tarife Nedir?

Türk Telekom dönüşen tarife kullanan müşteriler hatlarına tanımlı SMS paketlerini istemeleri halinde tabi ki kullanmıyorlarsa internete dönüştürmelerine imkan veriyor. Bir örnek ile bunu açıklamaya çalışalım. Eğer hattınıza tanımlı bin SMS hakkınız varsa bunu 1 GB internete dönüştürmenize imkan veriliyor. Bu sayede SMS hakkınız bir ay boyunca boşa durmamış oluyor.

İnternet hizmeti daha önemli olanlar için değerlendirilebilecek bir hizmettir. Günümüzde internet üzerinden mesajlaşmanın daha yoğun olmasından dolayı neredeyse normal SMS atan yoktur. Firmalar çok sayıda SMS hakkı verse de insanların ilk tercihi internet kotası oluyor. Bunu arttırmak açısından da önemli bir uygulama olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Dönüşen Tarife Nasıl Yapılır?

Türk Telekom dönüşen tarife sistemine üye olmanız bunu kullanmanız için yeterli olacaktır. İster SMS haklarınızı kullanın isterseniz bu haklardan vazgeçerek GB hakkına geçiş yapabilirsiniz. Ayda sadece 35 TL ile bu hizmet müşterilerine sunulmaktadır.

  • 2 GB internet, her yöne 1000 DK ve 1000 SMS
  • 3 GB internet ve her yöne 1000 DK hizmeti sunulmaktadır.

Bu hizmetten yararlanmak için Türk Telekom faturasız mobil tarifesinde olmanız yeterli olmaktadır. Bu hizmeti kullanabilmek içinse “DONUSEN 2 GB” yazıp 5555’e mesaj atmanız gerekiyor. Bu sayede dönüşen 2 GB internetiniz hattınıza hemen tanımlanacaktır. SMS haklarınızı internete dönüştürmek içinse farklı bir mesaj atmanız gerekiyor.

“DONUSTUR” yazıp 5555’e mesaj atmanız gerekiyor. Hattınıza tanımlı olan 1000 SMS hakkınız bu değişikle birlikte 1 GB dönüşmüş olacaktır. Bu hizmet ile alınan internet hakları 30 gün boyunca kullanılmaktadır.

Dönüşen Tarife İptali Nasıl Yapılır?

Bu paketi kullanmaktan sıkıldığınızda yapmanız gereken yine bir SMS atmak olacaktır. Bu paketin iptali için “IPTAL DONUSEN 2 GB” yazıp 5555’e SMS atmanız gerekiyor. Bu SMS atmanın hiçbiri için sizden ücret alınmayacaktır. İşlemleriniz tanımlandıktan sonra telefon hattınıza onaylama veya iptal konusunda gerekli mesaj gelecektir.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir