Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Yapılıyor?

Türk Telekom hediye internet kampanyalarını, faturalı hat kullanıcıları ve faturasız hat sahipleri için her zaman düzenlenmektedir. Farklı şekillerde sunulan bu kampanyalardan yararlanmak için yapmanız gereken şeyler vardır. Ayrıca yerine getirilmesi gereken önemli şartlar yer almaktadır. Bu sayede büyük bedava internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom hediye internet sayesinde sosyal medyada rahatça gezebilir, arkadaşlarınızla rahatça görüşebilir ve video izleyebilirsiniz. Tabi bu hizmetlerin tamamını sağlayabilmek için öncelikle kampanyaları öğrenmek ve ona göre hareket etmek gerekiyor. Hediye internet kampanyaları günlük, haftalık ve aylık olarak sunulmaktadır.

Türktelekom hediye internet

Hediye İnternet Kampanya Çeşitleri

Türk Telekom hediye internet kampanyaları çeşitleri çok sayıda bulunuyor. Farklı kapasitelerde ve farklı hizmetler için bu hediye sunuluyor. Her işlemin aynı zamanda farklı şekillerde yapıldığının da altını çizmemiz gerekiyor.

  • Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle belirli bir yıldır Türk Telekom abonesi olmalısınız. “YILLAR” yazıp 5555’e mesaj atarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. 5 yıllık bir üyeliğiniz varsa bu kampanyayı 5 fatura dönemi boyunca kullanabilirsiniz.

  • Türk Telekom 4.5 G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından sunulan 30 GB bedava internet kampanyası paketinde 16 Temmuz 2019 tarihinden önce kayıt olanlara sunuyor. Bunun için sim kartınızı 4.5 G’ye uyumlu hale getirmeniz gerekiyor. Bir kez kullanılabilecek olan bu kampanyaya katılmak için “INTERNET” yazıp 5555’e mesaj atmanız gerekiyor.

  • Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom tarafından sunulan hediye internet kampanyalarından birisi de Sil Süpür Kampanyasıdır. Bundan faydalanabilmek için sadece Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girilmesi ve orada oyun oynanması yeterli oluyor. Bu kampanya haftalık olup her hafta kullanıcılarına yeni bir hak veriyor.

  • BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından ülkemizde daha çok yazılımcı desteklenmesine destek olmak amacıyla 6 GB internet sunuluyor. Bu internet hizmeti sadece BTK Akademi eğitim portalı için sunuluyor. Kampanyaya katılmak için “BTK Akademi” yazıp 5555’e SMS atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom abonesi olanlar bu kampanyalardan yararlanabilmektedir. Operatör firması bu kampanyaları belirli dönemler için kısıtlayabiliyor. Yapılacak işlemlerden önce bu kampanyaların aktif olduğundan emin olmanız gerekiyor. Çoğu uzun süre boyunca devam etmekle birlikte bazıları bazı özel dönemler için sunulabiliyor.

Hediye internet paketlerinden faydalanmak için kampanyanın altında yazan işlemleri kullanmanız gerekiyor. Bu konuda her paket için özel bir mesaj sistemi bulunuyor. Ya da bu kampanyadan yararlanmanıza yardımcı olacak online işlemler bölümü bulunuyor. Burada ki kampanyalar 2020 yılı için geçerliliğini korurken, firma tarafından 2019 yılından bu tarafa devam eden birçok kampanya da bulunuyor.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir