Turkcell 1 TL’ye 1000 SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell 1 TL’ye 1000 sms almak isteyen aboneler birçok kampanya sayesinde uygun şekilde rahatça konuşabilme ve mesajlaşma şansını yakalıyor. Günümüzde internet nedeniyle eskisi kadar kullanılmasa da SMS tercihi yapan insanlarda bulunuyor. Bu nedenle firma müşterilerine uygun fırsatlarla SMS atma şansı sunuyor. Bu imkandan faydalanan kullanıcılarda bir ay boyunca rahatça SMS atabiliyorlar.

Bunlardan biriside sadece 1 TL ödeyerek aylık 1000 SMS alma fırsatıdır. Bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken işlem çok basittir. Yapmanız gereken *100# kanlına giriş yapmak olacaktır. Telefonunuzun arama kısmına bunu yazıp sadece ara tuşuna basarak özel kanalı aktif hale getirebilirsiniz. Bu işlemi dakikalar içerisinde aktif hale getirerek rahatça SMS atmaya başlayabilirsiniz.

Turcekk 1TL 1000 SMS

Turkcell Her Yöne 1000 SMS Paketi

Turkcell Her Yöne 1000 sms paketi fırsatından tüm aboneleriniz faydalanabilir. Bunun faturalı ya da faturasız bir hat kullanmanızla bir sınırı yoktur. Tüm abonelere uygulanan avantajlı paketten yararlanmanız mümkündür. Ayrıca bu paketten yararlanan herkes sadece Turkcell hat sahipleri ile mesajlaşmak zorunda değildir. Bu paket ile alınan 1000 SM ile her yöne mesaj atmak mümkündür.

Turkcell hat sahibi olup bu paketi satın alanlar diğer telefon operatörleri ile direkt olarak iletişime geçebilirler. Bazı paketlerde diğer operatörler için sınırlama olurken bu pakette öyle bir sınır ya da ekstra bir ödeme talebi istediği yoktur. Bu işlem ile rahatça ve en uygun şekilde SMS atmanız bir ay boyunca mümkün olacaktır. Kullanmak istemiyorsanız gene aynı yöntemi kullanarak iptal etmeniz gerekiyor.

Turkcell 1 TL’ye 1000 SMS Özellikleri

Turkcell 1 TL vererek 1000 SMS paketini alanların en büyük avantajı en uygun fiyatla SMS atmak olacaktır. Turkcell hattı kullanan ve herhangi bir SMS paketi olmayanlar için SMS başında 0,75 kuruş almaktadır. Bu yüksek bir bedeldir. O nedenle bu tür paketleri tercih etmek daha doğru bir seçim olacaktır. Aylık sadece 1 TL’ye sunulan bu hizmetten herkes rahatça yararlanabilmektedir.

Benzer Yazılar  Turkcell BİP ile Bedava İnternet

Paketin bir diğer avantajı ve dikkat çeken özelliği de her yöne olmasıdır. Genelde yüksek SMS sayısına sahip paketlerde bu özellik olmamaktadır. Aynı operatör üzerinden iletişime geçmek daha doğru bir tercih olarak görülmektedir. Ancak Turkcell bu noktada biraz bonkör davranarak size her yöne SMS atma şansı sunulmaktadır. Firmanın bunun dışında Süper SMS paketi hizmeti de vardır. Bu paket 19 TL olarak sunulur her yöne 1000 SM, Turkcell’lilerle 10 bin SMS olarak düzenlenmektedir. Bu hizmeti çok sık kullanıyorsanız tercihinizi bu yönde yapmayı da tercih edebilirsiniz.

[Total: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir