Turkcell Bayram Hediyesi Kampanyaları

Turkcell bayram hediyesi kampanyaları ile müşterilerine dini ve resmi bayramlarda kullanması için birçok hizmetini ücretsiz olarak veriyor. Özellikle de bedava internet hizmeti ile insanların rahatça sevdikleriyle iletişime geçmesi onlarla özlem gidermesi sağlanmış oluyor. Ülkemizin en köklü mobil operatörü olmasının vermiş olduğu güçle bayram dönemlerinde müşterilerine gerekli hizmeti sunmayı başarıyor.

Turkcell Ramazan bayramı hediyesi, kurban bayramı hediyesi ve resmi bayramlar için özel olarak hazırladığı hediyeler ile dikkat çekmeyi başarıyor. Bu hediyeler ile hem mevcut müşterilerini memnun etmeyi başaran firma ayrıca yeni abone kazanmak içinde iyi bir yol izliyor. Bu hediyeler için hiçbir ücret ödemeyecek olmanızda sistemin güzelliğinin bir göstergesidir.

Turkcell Bayram hediyesi

Turkcell Bayram Hediyesi Bedava İnternet

Turkcell bayram hediyesi bedava internet olarak müşterilerine sunuluyor. Bayram dönemlerinde insanların sevdikleriyle daha fazla iletişime geçtiğine vurgu yapan firma bunun için hazırladığı 10 GB limitine sahip paketi müşterilerine sunuyor. Bunun içinde müşterilerinden hiçbir ücret almıyor.

Bu interneti istedikleri gibi kullanmalarına ve bayram süresince rahatça harcamalarına izin veriliyor. Turkcell kurban bayram hediyesi ve diğer bayramlar içinde farklı limitlerde bedava internet hizmeti veriliyor. Ramazan bayramı döneminde korona virüs salgını için dışarı çıkamayanlara sağlanan bu hizmetin beğenilmesi dolayısıyla önümüzde ki bayramlar içinde aynı hizmetin yapılması isteniyor. Bu sayede insanların firmaya olan bağlılıkları artarken, aynı zamanda yeni abonelerinde geçmesi sağlanmış oluyor.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell bayram hediyesi hizmetini özellikle salgın döneminde insanların evlerinden çıkamamaları nedeniyle farklı bir şekilde yapmaya karar verdi. 10 GB limite sahip bedava interneti onların kullanımına sundu. Abonelerini desteklemek ve bu zor dönemlerde onlara bir nebze olsun destek olmak için hediye internet paketini sunmayı kabul etti.

Bu hizmeti kullanabilmek için müşterilerinin özel bir iş yapması gerekmiyor. Bayram başladığı andan itibaren bayram süresince kullanmak üzere 10 GB internet hesaplarına aktif hale getiriliyor. Ramazan bayramı döneminde yapılan bu hizmetin kurban bayramı içinde yapılması planlıyor. Firma eğer isteyen olursa bu hizmetin iptali içinde yardımcı oluyor.

Turkcell Bedava internet hizmetini iptal ettirmek çok az olacağını tahmin etsek de bunun için 0 532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekiyor. Burada yapmanız gereken Turkcell bayram hediyesi için sunulan interneti iptal ettirmek istediğinizi söylemeniz gerekiyor.

Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi olarak sunulan ve diğer bayramlarda da sunulması beklenen internet kotanızı takip etmek için “KALAN” yazıp 2222’ye mesaj atmanızı istiyor. Kullanım detayı hakkında ücretsiz bilgi mesajı size ulaştırılacaktır.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir