Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları

Turkcell ülkemizin en büyük telefon operatörü olmasının vermiş olduğu sorumlulukla birçok hediye ile müşterilerini memnun etmeyi tercih ediyor. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan şey olan internet içinde farklı uygulamalar üzerinden hediyeleri müşterilerine dağıtıyor. Bu sayede normal hattınıza işli internetin yanında bu interneti de kampanya kapsamında belirlenen süreler boyunca ücretsiz kullanmanız sağlanıyor.

Turkcell bedava internet almak için farklı uygulamaları sunuyor. Bu uygulamaların daha çok kullanılması için yapılsa da insanların istedikleri bedava internete ulaşması da sağlanıyor. Sizden istenen sadece o uygulamayı indirmek ya da düzenli olarak kullanmanızı sağlamaktır. Ayağınız alışsın mantığıyla birçok uygulama için bu gibi hediye internetler müşterilerine sunulmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulama Seçenekleri

Turkcell tarafından sunulan birçok uygulama ile çok büyük internet paketlerine sahip olmanız mümkündür. Her yıl yeniden düzenlenen bu uygulamalar sayesinde saatlerce veya günlerce kullanabileceğiniz 50 GB’a kadar bedava internet hizmeti sizlere sunulacaktır. Şimdi sizlere firma tarafından bedava internet kazanmanıza yardımcı olacak uygulamaları ve bu uygulamalardan nasıl internet alacağınız hakkında kısaca bilgi verelim.

  • Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell hesabım uygulamasını telefonunuza indirip, çalışır vaziyete getirdikten sonra bedava internet kazanmanız mümkün olacaktır. Bunun uygulamanın içinde bulunan salla kazanı kullanmanız gerekiyor. Sizden istenen bu uygulamada telefonunuzu gösterilen şekilde sallamak olacaktır. İnternet dahil olmak üzere bu uygulamayla çeşitli hediyeler kazanmanız mümkün olacaktır.

  • Turkcell YAANİ Arama Motoru Kullanarak Hediye İnternet

Turkcell tarafından 2017 yılında YAANİ adında bir arama motoru projesi hayata geçirildi. Bu uygulamanın diğer arama motorları kadar kullanılmasını sağlamak için firma müşterilerine 1 GB bedava internet sunuyor. Bu interneti almak için öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekiyor. 10 gün boyunca kullanıp en az 20 arama yapmanız karşılığında firma sizin hattınıza 1 GB internet bedava olarak yüklüyor.

  • Turkcell GNÇ Uygulaması ile Hediye İnternet

Turkcell GNÇ uygulaması sadece gençlere özel bir uygulamadır. 26 yaşından küçük olan GNÇ üyelerine daha fazla internet kullanma şansı sunmak için bu hizmet veriliyor. Yapılması gereken GNÇ uygulamasını telefona indirip, kurmak olacaktır. Uygulama aktif hale getirildikten sonra ÇATLAT seçeneğine girip yumurtaları tıklamanız gerekiyor. Haftada iki kez bu şekilde internet ve farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

  • Turkcell BİP Uygulaması ile Hediye İnternet

Turkcell BİP uygulaması kullananlar için çeşitli hediyeler sunuyor. Eğer sizde bu uygulamayı kullanıyorsanız ve arkadaşlarınızı bu uygulamaya davet ederseniz size 1 GB bedava internet kullanma imkanı sunulacaktır. Ayrıca bu uygulama içerisinden arkadaşlarınıza mesaj atmanız halinde 2 GB ek internet kazanmanıza da imkan veriliyor.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir