Turkcell BİP ile Bedava İnternet

Turkcell BİP ile bedava internet kampanyasının popülerliği devam ederken, yep yeni bir ücretsiz kampanyası ile karşımızda. Mobil iletişim sektörünün lideri olarak her gün yeni bir kampanya duyuruyor. Bu sayede mevcut müşterilerini tatmin etmeyi başaran kurum aynı zamanda yeni müşterilerde kazanmayı amaçlıyor. BİP uygulaması ile bedava internet hizmeti de bunun için sunuluyor. Bu bedava internet hizmet sayesinde aylık GB limitinizin artacağı veya limitleri aştığınızda ekstra ücret ödemeniz gibi bir durum olmayacaktır.

Turkcell BİP ile bedava internet kampanyasından yararlanmak için belirlenen şartları sağlamalı ve sizden istenilen noktaları yerine getirmelisiniz. Bunu doğru şekilde yapan herkes bedava olarak size sunulan internetlere ulaşmayı başarabilir. Tabi bunu yapmak kadar kullanırken de dikkatli olmanızda fayda olacaktır.

Turkcell Bip

Turkcell BİP ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP uygulaması ile kullanıcılarına bedava internet kazanma fırsatı sunuyor. Bunun için farklı şekillerde internet kazanmanız mümkün olacaktır. Bunu doğru şekilde yapan herkes için 1 GB, 2 GB internet kazanmanız mümkün olmaktadır.

  • BİP Kullanana 1 GB Bedava İnternet

Uzun yıllardır Turkcell abonesi olanlar, BİP uygulamasını da kullanmaya başladılarsa yapmaları gereken bir mesaj atarak 1 GB internet kazanmak olacaktır. Bunun için “ARTI 1GB BİP” yazarak 2222 numarasına SMS atmanız yeterli olacaktır. Kısa sürede talebiniz onaylanacak ve bu konuda hakkında size onay mesajı gelecektir. Bundan sonra rahatça internetinizi kullanabilirsiniz.

  • BİP Mesajlaşmaya 1 GB Bedava İnternet

Turkcell tarafından sunulan BİP uygulamasını indirdikten sonra mesajlaşmak için kullanarak da bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için uygulamayı indirim 5 kişiyle mesajlaşmanız gerekiyor. Bu sayede size bir hafta boyunca kullanabilmeniz için 1 GB bedava internet sunulacaktır. Bu sadece bir sefere mahsus olarak yapılabilecek bir uygulamadır.

  • BİP Arama Sonucunda 2 GB Bedava İnternet

BİP uygulamasını arkadaşlarınızı aramak için kullanmaları karşılığı olarak kullanıcılarına Turkcell tarafından 2 GB internet sunulmaktadır. Bunun için uygulamayı indirdikten sonra iki arkadaşınızla görüşmeye başlamanız gerekiyor. Bu sayede hattınıza 2 GB BİP bedava internet aktif edilecektir.

  • Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası

Turkcell BİP ile bedava internet uygulamasını içerisinde bulunan kanalları ve sizden istenilenleri yaparak da internet kazanabilirsiniz. Sen Yap Diye Kazan Kazandır kanalını takip ederek 6 hafta boyunca kullanabileceğiniz 40 GB internet kazanmanız mümkündür. Bunun için uygulama tarafından her hafta size farklı bir kullanım tavsiye edilecektir. Bunu yaparken arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve kazandığınız internetin miktarını arttırabilirsiniz. Hem faturalı hem de faturasız hatlar için geçerli olan bir uygulamadır.

  • BİP Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell BİP uygulaması üzerinden ay boyunca en çok mesaj atanlar için bir liste tutmaktadır. Bu listede en üstte yer alanlar ay sonunda bedava internet ile ödüllendirilmektedir. Liste her ay güncellenmektedir. Bunun için belirlenen 500, 1000, 1500 ve 3000 mesaj hedeflerine ulaşarak bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir