Turkcell Çatlat Kazan ile İnternet Kazanma

Turkcell çatlat kazan ile internet kazanma 26 yaşından küçük olan müşteriler için oldukça kolay ve hediye internet sunuyor. Bu sayede gençlerin rahatça internette vakit geçirmelerine olanak sağlanıyor. GNÇ üyesi olan abonelerine bu kampanya ile 8 GB kadar bedava internete sahip olma şansı sunuluyor. Bunu kullanabilmek için öncelikle GNÇ üyesi olmanız yani 26 yaşından küçük olmanız gerekiyor.

Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken GNÇ üyeliğine geçmeniz olmalıdır. Daha sonra telefonunuza indireceğiniz uygulama da size gösterilen Çatlat bölümünü tıklayarak işlemi yapmanız gerekiyor. Bu fırsatı haftada iki kez kullanmanıza imkan veriliyor. Bunun için size gösterilen yumurtaları çatlatmalı ve içinden çıkanı kazanmanız isteniyor.

Turkcell Çatlat Kazan

Turkcell Çatlat Kazan ile İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell tarafından genç üyelerine uygulanan bir hizmettir. Bu hizmet ile başta bedava internet olmakla birlikte aynı zamanda farklı hediyelere de ulaşmanız sağlanıyor. Bunun için ilk yapılması gereken GNÇ Çatlat uygulamasını telefonunuza indirmek olacaktır. Uygulamayı kolayca kurduktan sonra “Çatlat” bölümüne tıklamanız gerekiyor. Karşınıza haftada iki kez içinde hediyeler olan yumurtalar çıkacaktır.

Kırılan her yumurtanın içinde firma tarafından belirlenen hediyeler sizlere sunulacaktır. Bu hediyelerin içinde en önemli olan gençler için 8 GB hediye internet olarak dikkat çekiyor. Bunun yanında farklı hediyeler ve ücretsiz kullanabileceğiniz servisler de bulunuyor. Tabi bunun içinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır.

Turkcell Çatlat Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

Turkcell Çatlat Kazan isimli olan kampanyaya katılabilmek için yapmanız gerekenler ve tercih etmeniz gerekenler vardır. Bunları doğru şekilde yaptıktan sonra ödülleri kazanmanız çok kolay olacaktır.

  • GNÇ uygulamasını telefonunuza indirip kurmalısınız,
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “ÇATLAT” bölümüne girmelisiniz,
  • Haftanın hangi günleri bunu kullanacağınızı belirlemelisiniz. “Salı veya Cuma” gibi.
  • İlk olarak sizden yumurtaları kırmanız, daha sonra bir daha ne zaman kırmak istediğiniz belirlemeniz istenecektir.
  • Bu uygulama ile yumurta kırma işlemini haftada iki kez yapmanıza imkan verilmektedir.
  • Bir kez tarih belirlendikten sonra ikinci bir kez tarih belirlemeniz izin verilmemektedir.
  • Kazandığınız hediye ile ilgili telefonunuza mesaj gelecektir. Örneğin 1 GB internet 1 TL şeklinde gelen mesaja onay vererek 24 saat boyunca kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Hediye internet genelde 24 saatle sınırlı olarak sunulmaktadır.

Turkcell Çatlat Kazan ile İnternet Kazanma Hediyesi İptal Etme

Turkcell Çatlat Kazan hediye interneti kabul etmeyecekseniz ya da size gönderilen hediyeyi kullanmak istemiyorsanız yapmanız gereke geri mesaj atmak olacaktır. Bunun için örnek olarak 1 TL karşılığı 1 GB interneti kabul etmek için “ONAY” yazıp gönderebilirsiniz.

İptal etmek için yapmanız gerekense “IPTAL GNC1TL” yazıp 2200’a mesaj atmak olacaktır. İşleminiz hemen kabul edilecek ve kampanyanız iptal edilecektir.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir