Turkcell Salla Kazan Bedava internet 2

Turkcell salla kazan bedava internet için yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde anlattık. Türkiye’nin en kaliteli mobil operatör markası olarak bilinen, toplam abone sayısı ile ülkemizin en çok abone sayısına sahip ikinci mobil operatör markası Turkcell; milyonlarca kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Turkcell aboneleri internet paketleri bittiğinde Turkcell bedava internet kampanyaları gibi arayışlara girmektedir. Bu makalemizde sizlere Turkcell Salla Kazan hediye internet kazanma kampanyalarından en güncel halleri ile bahsedecek; Turkcell bedava internet nasıl yapılır? sorusuna detaylı bir yanıt vereceğiz.

Çekim gücü, her ihtiyaca uygun içerik barındıran tarifeleri, 4G ve 3G hızında ülkenin en hızlı şebekesine sahip olması, Türkiye’nin en ücra köşelerinde bulunan yerleşim yerlerinde bile aynı stabillikte çekim gücü sunması ile Turkcell; uzun yıllardır en çok tercih edilen operatörlerden birisidir. Tarifelerinde ve paketlerinde bulunan internet kullanımlarını bitiren aboneler ise Turkcell bedava internet paketi arayışına girmektedir. Gelin, şuanda aktif bir şekilde yürürlükte olan Turkcell Salla Kazan Bedava internet kampanyasına detaylıca bakalım.

2019 Turkcell Salla Kazan Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell, bonkörlüğü ile de bilinen bir operatördür. Her hafta düzenlediği yeni kampanyaları ile abonelerini internet konusunda memnun eden Turkcell; düzenlemiş olduğu kampanyalarında zor koşullar istememektedir. Siz de listemizde bahsettiğimiz kampanyaların koşullarına uygunsanız, çok kolay bir şekilde Turkcell bedava internet kazan işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Milyonlarca abonesine Turkcell Salla Kazan kampanyası ile bedava internet hediye ediyor. Mobil cihazlarına Turkcell Hesabım uygulamasını indiren aboneler; Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulama üzerinde bulunan menüdeki ‘Salla Kazan’ butonuna tıklayarak Salla Kazan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Salla Kazan uygulamasına girdiğinizde telefonunuzu sallayın, anında hesabınıza Turkcell 10 GB’a kadar hediye internet tanımlanacaktır.

Salla Kazan Bedava İnternet Kampanya Koşulları

  • Turkcell Salla Kazan’dan hediye internet kazanmak için cihazınızın ve SİM kartınızın 4G uyumlu olması gerekmektedir.
  • Bedava internet hakkı her Cuma saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur.
  • Kampanya 3 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart aboneleri kampanyadan yararlanabilir.

Arama Terimleri: turkcell salla kazan bedava kazan, turkcell salla kazan 5 gb kazan, turkcell salla kazan 10 gb bedava internet, turkcell salla kazan 1 gb hediye internet, turkcell salla kazan 10 gb beleş internet kazan, turkcell salla kazan 10 gb kazan, turkcell salla kazandan internet nasıl yapılır

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir