Vodafone 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G hediye internet kampanyası ile neden 25 milyona yakın kullanıcısı olduğunu ispatlıyor. Bu hizmeti sunan firma uygun fiyatlarla sunulan paketlerle internet hizmeti sağlıyor. Bunun yanında özel olarak sunulan paketlerle hiç ücret almadan internet hizmetini müşterilerine sunuyor. Özellikle hediye internet kampanyalarına yoğun ilgi oluyor. Bunun nedeni günümüzde akıllı telefonlar sayesinde sürekli olarak internetle iç içe olmamız olduğunu söyleyebiliriz.

Vodafone 4.5G hediye internet kampanyasını faturalı ve faturasız tüm hatlar için kullanma imkanı sunuluyor. Bundan faydalanarak günlük 3 GB internet kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Sizden istenen bu hizmeti alabilmek için “Seviyorum internet” adında hazırlanan testi yapmak olacaktır.

Vodefone 4.5G Hediye Internet

Vodafone 4.5G Hediye İnternet Kampanya Nasıl Yapılır?

Vodafone 4.5G hediye internet hizmetini farklı şekillerde sunuyor. Özel sunulan test, hediye çarkı, kapsama alanı sorunları gibi nedenlerden ötürü müşterilerine hediye internet sunuyor. Tabi bunları yapmak için doğru şekilde adım atmak ve sizden istenileni yapmak gerekiyor. Hediye internet alabileceğiniz yollar aşağıda ki şekilde sıralanmaktadır.

  • Seviyorum İnterneti Testi ile 3 GB Hediye İnternet

Vodafone hem müşterilerinin tercihlerini öğrenmek hem de onlara bedava internet sunmak için web sitesi üzerinden hazırlamış olduğu bir testi yapmanızı istemektedir. Bu testi yaparak 3 GB günlük internet kazanabilir. Ayrıca  5 yıl boyunca geçerli olacak 1 TB internet kazanma şansına da sahip olabilirsiniz.

  • Vodafone 4.5 Bulamayana Hediye Internet Paketi

Vodafone kendi kapsama alanına gerçekten çok güveniyor. Eğer hattınız ile 4.5G olarak çekmeyen bir nokta bulursanız size günlük kullanım olarak 4.5 GB internet hediye ediyor. Buna katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasından 4.5G yoksa 4.5G var üzerinden yer bildirimi yapmanız yeterli oluyor.

  • Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava İnternet Kazanın

Vodafone Yanımda uygulaması kullananlar hediye çarkını mutlaka bilirler. Yapmanız gereken her hafta bu çarkı çevirmek olacaktır. Bu çark sayesinde 1 GB, 2 GB ve 4 GB internet paketlerine sahip olabilirsiniz. Bu paketlerin kullanım süresi de haftalık olarak size sunuluyor.

  • Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Uygulamasından Hediye İnternet

Vodafone FreeZone kullanan 26 yaş altı gençlere bedava internet kampanyası düzenliyor. Bunun için telefonunuza İnternet Avcıları uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken uygulamanın sizden istediklerini yerine getirmek olacaktır. Bu yöntem ile hem bedava internet paketi kazanırken aynı zamanda İphone 7 çekilişine katılabiliyorsunuz.

  • Vodafone 5 GB Hediye İnternet Paketi

Vodafone hediye internet kampanyalarından birisi de “Yeni 4bucakG adı verilen kampanyadır. İnternetiniz biterse yapmanız gereken mesaj yoluyla “4bucakG” yazmanız olacaktır. Bu mesajı 4545’e göndermeniz yetiyor. Kampanya ile size kısa sürede dönüş yapılıp, biten internetinizi yeniden kullanmanıza imkan verecek hediye internet size verilecektir.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir