Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri

Vodafone altın kulüp tarifeleri tüm müşterilerine özel olarak düzenlemektedir. Bunlardan birisi de ev hanımları için düzenlenen Vodafone Altın Kulüp Tarifesi olarak biliniyor. Bu tarifeler için ev hanımı olmanız yeterli oluyor. Çok uygun fiyatlarla gerekli olan dakika, sms ve internet paketleri ev kadınlarına sunulmuş oluyor.

Bu tarifelerden sadece ev hanımı olarak hayatlarını geçiren insanlara sunuluyor. Bu ismin verilmesinin nedeni de ev hanımlarının yaptıkları altın günleridir. Operatör bu konuyla ilgili yaptıkları açıklamada kadınlarımızı her fırsatta hatırladıklarını, her alanda hizmet veren kadınlarımıza uygun tarifeler ile onların rahatça iletişim kurmalarına yardım edebilmeyi amaçladıklarını aktarmaktadır.

Vodefone Altın Kulup

Vodafone Altın Kulüp Tarife Seçenekleri

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri özel olarak hazırlanan bir kampanya olarak biliniyor. Firma tarafından en sonra ve en yeni tarifelerden birisi olarak öne çıkıyor. Bunun için özel olarak farklı paketler farklı fiyatlarla sunuluyor. Ev hanımıysanız bunlardan hangisi sizin için uygunsa veya cazipse onu tercih etmeniz mümkündür.

  • Vodafone Altın Fırsat Paketi

Vodafone Altın Kulüp Tarifleri içerisinde sunulan Altın Fırsat Paketi bunların arasından en dikkat çekenlerden birisidir. Paket içerisinde 500 dakika her yöne konuşma, 100 SMS ve 1 GB internet seçeneği sunuluyor. 21 TL ile sunulan bu paketin içerisinde 12 ile 16 saatleri arasında Vodafone’lu hatlarla sınırsız konuşma imkanı da sunuluyor. Ayrıca sadece sosyal medya hesaplarını kullanabilmek için 1 GB internet hediye olarak verilmektedir.

  • Vodafone Altın Mini Paketi

Vodafone Altın Kulüp Paketleri arasında tercih edilebilecek bir diğer seçenek Altın Mini Paketi olduğunu ekleyelim. Bu paket kapsamında 500 dakika yer yöne konuşma, 1000 SMS ve 2 GB internet ev kadınlarına sunuluyor. Bu paket için ödenmesi gerek ücret 22 TL olarak belirlenmiştir. Bu iki paketten hangisi sizin için uygunsa yapmanız gereken doğru şekilde üyeliğe girmek olacaktır.

Vodafone Altın Kulüp Üyeliği Nasıl Yapılır?

Ev hanımı olanlar için Vodafone tarafından hazırlanan bu pakete abone olmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem basittir. “ALTIN KULUP” yazıp 7000’e SMS atmanız yeterli olacaktır. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra üyelikle alakalı olarak hattınıza mesaj gelecektir. Eğer bu kulüpten çıkmak isterseniz “IPTAL ALTIN KULUP” yazarak 7000’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca iptal işlemi için Vodafone Yanımda uygulamasını da kullanmanız mümkündür.

Vodafone Altın Kulüp Paketleri yanında firma tarafından sunulan farklı ek fırsatlarda müşterilerine sunuluyor. Alışverişlerde indirim fırsatları, özel hediye çekleri gibi farklı avantajlardan yararlanmak da mümkün olacaktır. Sizin için uygun bir tarifeyse sizde bunu tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir