Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava dakika yapmak isteyenler firma tarafından sunulan avantajlardan yararlanabilmektedir. Bu sayede birçok bedava dakika ile arkadaşlarınız ve aileniz ile rahatça konuşmanız mümkündür. Bunun için ekstra olarak bir ücret ödemek zorunda da değilsiniz. Bu hizmeti alabilmek için öncelikli olarak bir Vodafone abonesi olmanız gerekiyor.

Bu durum genelde faturalı ve faturasız hatlarda kullanımı için verilen sürelerin yetersiz olması durumunda gerekli oluyor. Yüksek miktar ödeyerek ek paket ödemek almak istemezseniz firmanın size nasıl bedava dakika sağladığını bilmeniz gerekiyor. Bu hizmet sadece bedava dakika için değil aynı zamanda bedava internet arayışı içerisinde olan kullanıcılar içinde sunulmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava Dakika Almanın Yolları

Vodafone bedava dakika olmak için kullanabileceğiniz çok farklı yöntemler vardır. Bunlardan istediğiniz kullanabilir ya da hepsinde şansınızı deneyerek bu bedava dakikalara sahip olabilirsiniz. Aşağıda ki maddelerden herhangi birisini kendiniz için kullanmanıza izin verilmektedir.

  • Vodafone bedava 500 dakika alabilmek için yapmanız gereken “KAZAN” yazarak telefonunuzdan 4455’e mesaj atmanız gerekiyor. Kısa sürede bedava dakikalarınız hesabınız için firma tarafından aktif edilecektir.
  • Dakika veya firma tarafından size sunulan farklı bir ürün için bedava kullanım şansı elde etmek için “SURPRIZ” yazıp 6666’ya kısa mesaj atmanız gerekiyor. Bu hediyeler içerisinde bedava dakika da yer alabilir.
  • Vodafone hattı kullanıyorsanız ve firmanın kod numarası olan 542 dakika bedava dakika almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basittir. Sadece “542DK” yazıp 7000’e mesaj yollamak olacaktır. Kısa sürede bu dakikalar hattınız için kullanıma açılacaktır.
  • Bunların yanında akıllı telefon kullanıcıları için sunulan, işletim sisteminize göre APPStore veya Google Play Store üzerinden “Yanımda” isimli uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Bu uygulama içerisinde ki çarkı çevirerek size sunulan bir hizmeti bedava olarak alabilirsiniz. Bu çarkı her gün çevirmenize firma tarafından izin veriliyor.

Vodafone Bedava Dakika Kullanımı

Vodafone kullanıcılarının rahatça konuşmaları ve interneti kullanmaları için sürekli olarak ücretsiz kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalardan elde edilen dakikalar için belirli bir sınır koyuluyor. Bu sınırlar sürekli olarak farklılık gösteriyor.

Elde edilen dakikaya göre bazen tüm gün boyunca size bedava dakika fırsatı verilirken, bazen de sadece günün belirli saatlerinde bu şans veriliyor. Genelde bir iki günle sınırlı olarak bu hizmetler veriliyor. Çok nadir olarak haftalık veya aylık kullanım bedava dakika hizmeti sizlere sunuluyor. Bu sayede sizlerde o süre boyunca size tahsis edilen bu hizmetten rahatça yararlanabiliyorsunuz. Tabi bu hizmetin sınırlı olduğuna dair ve hangi süreler içerisinde kullanmanıza izin verildiğine dair mesaj aldıktan sonra bunu kullanmaya başlamayı unutmamanız gerek.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir