Vodafone Freezone Sinema Kampanyası

Vodafone Freezone sinema kampanyası ile bir bilet alan bir bilet hediye ederek arkadaşınız ile birlikte keyifli zaman geçirmenize olanak sağlamaktadır.. Tabi bu kampanya ülkemizde bulunan tüm sinema salonları için geçerli değildir. Yapılan kampanya geçerli olan özel sinema salonları yer almaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için bazı şartları ve kuralları yerine getirmek gerekiyor.

Vodafone Freezone sinema kampanyasından faydalanmak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Eğer uygulama telefonunuza yüklü bir Vodafone kullanıcısıysanız yapmanız gereken Play Store ve APPStore üzerinden hemen indirip, aktif hale getirmeniz de mümkündür.

Vodafone Sinema

Vodafone Freezone Sinema Kampanyası Hangi Günlerdir?

Vodafone Freezone sinema kapmayasından sadece belirtilen şehirlerde bulunan sinema salonlarında faydalanabilir. Freezone abonesi olabilmek için en az 26 yaşından küçük olmanız gerekiyor. Firma bu kampanyayı sadece Pazartesi ve Perşembe günleri sunuyor. Haftanın diğer günleri bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir. Anlaşmalı olan tüm salonlarda ki filmler ve seanslar için bir bilet alana diğer bedava olarak verilecektir.

Bu kampanya da sadece 3D gözlük ile izlenmesi gereken ve özel olarak satılan bu gözlüklerin ücretleri dahil olmamaktadır. Yanınızda ki insanın kim olduğunun da önemi yoktur. Sadece sizin Vodafone abonesi olmanız bu kampanyadan yararlanmanız için yeterli olarak kabul ediliyor.

Vodafone Freezone Sinema Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Vodafone Freezone sinema kampanyasına başvuru yapabilmek için öncelikle Freezonu Kulübüne dahil olmanız gerekiyor. Gençler için uygulanacak olan bu kampanya için “FREEZONE” yazıp 1525’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Eğer gerekli şartları sağlıyorsanız size gerekli mesaj gelecektir. Bu kampanyadan yararlanmak için artık hazır hale gelmiş oluyorsunuz. Bundan sonra yapmanız gereken doğru günlerde mesaj atmak olacaktır.

Bedava sinema bileti kampanyasından yararlanabilmek için yapmanız gereken “SINEMA” yazıp 6666’ya mesaj atmak olacaktır. Bu sayede gerekli kod size ulaştırılacaktır. Bu hizmeti kullananlardan “0,40 TL” mesaj ücreti alınacağını da eklememiz gerekiyor. Bu şekilde alınan şifreler kampanya dahilinde ki sinema salonlarında bir hafta boyunca kullanılabilir.  Bir hafta boyunca kullanılmayan şifreler geçersiz kabul edilecektir.

Vodafone Freezone Sinema Kampanyası Anlaşmalı Sinemalar  

Vodafone Freezone sinema kampanyasından sadece özel olarak anlaşma yapılmış olan sinemalarda yapmanız mümkündür. 40’dan fazla şehirde bulunan 130’dan fazla sinema salonunda bu kampanyayı değerlendirmek mümkündür. Fida Film ve Vodafone arasından yapılan bir anlaşma ile buralarda ki tüm salonlardan ve hizmetlerden yararlanmak mümkündür.

 • Adana Optimum Avsar, Afyon Cinemovie, Amasya Amasyapark Site, Ankara, Antalya Özdilek Cinetime, Aydın
 • Balıkesir Bandırma Cinefora, Batman Cinemall, Bursa,
 • Denizli Beyazsahne, Diyarbakır Prestige, Düzce
 • Erzurum Cinetekno, Eskişehir Özdilek AVM Cinetime,
 • Gaziantep
 • Hatay
 • Isparta
 • İzmir, İstanbul,
 • Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri Kasseria, Kırıkkale Makro, Kocaeli Cinetime Özdilek, Konya, Kütahya,
 • Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir
 • Samsun, Sivas, Şanlıurfa
 • Tekirdağ, Tokat, Trabzon,
 • Uşak, Yalova, Zonguldak
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir