Vodafone Saçma Güzel 8 Paketi

Vodafone saçma güzel 8 paketi yılın en iyi konuşma, sms ve internet hizmetlerini sunduğu en tarifelerinden birisi olabilir. Sürekli olarak abonelerine ve abone olmak isteyenlere çok farklı tarifeler üzerinden yardımcı oluyor. Bu tarifeler için hazırlanan paketler içinde tercih edecek insanların rahatça kullanabilecekleri özel içerikler yer alıyor.

Vodafone saçma güzel 8 paketi de bu şekilde hazırlanarak sunuluyor. Tabi bunu yaparken bazı şartları yerine getirmeli ve aynı zamanda uygun bir şekilde başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Bu paket sadece 26 yaş altında olan gençler için sunuluyor. Eğer sizde buna uygunsanız yapmanız gereken Vodafone şubelerine giderek tarifeye geçmek istediğiniz belirtmeniz gerekiyor. Paketin içerisinde sunulan hakların yanında özel olarak sunulan paketlerden birisini tercih ederek kullanma şansına sahip olabiliyor.

Vodafone Saçma Güzel 8 Paketi

Vodafone Saçma Güzel 8 Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone saçma güzel 8 paketi için yapılması gereken bayilere gidip destek almak olacaktır. Tabi isteyen aboneler geçişlerini Vodafone Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçerek yapabilmektedir. Paketin aktif hala geldiğine dair size onay mesajı geldikten sonra kullanmaya başlayabileceksiniz. Paketin içinde olanlar aşağıda ki gibi sıralanmaktadır.

  • 250 her yöne mesaj
  • 4 GB internet
  • 750 dakika konuşma süresi
  • Sınırsız Whatsapp kullanımı

Bunların yanı sıra internet paketinden kullanmadan Facebook Messenger, Vodafone Call+, Vodafone Message+ uygulamaları da kullanılmaktadır. Sadece bu uygulamada Whatsapp üzerinden sesli ve görüntülü arama yapılması kampanya kapsamı dışında yer alıyor.

Saçma Güzel 8 Paketi Özellikleri Nelerdir?

Vodafone saçma güzel 8 paketine geçmeyi planlayanlar öncelikle bu tarifenin özelliklerini bilmesi gerekiyor. 26 yaşından küçük olan aboneler ve diğer operatörlerden geçen aboneler bu paketi kullanma şansına sahiptir. Bunun dışında kalanların başvuruları yapılsa dahi kabul edilmemektedir.

4 GB internetin yanında +4GB daha internet ücretsiz olarak veriliyor. Ancak bu ekstra verilen paketi aşağıda yazacağımız uygulamalardan bir tanesini tercih etmeniz gerekiyor.

  • Müzik paketi (Karnaval, Power App, Fenomen ve Spotify)
  • Gamer Video Paketi(Youtube, İzlesene ve Playz)
  • Instagram Paketi (Instagram)

Paketinizi aldıktan sonra bu üçünden bir tanesini seçerek rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun tercihini yaparken dikkat etmeniz gereken bir ay boyunca en çok hangisini kullandığınızdan emin olmanız gerekiyor. Ona göre tercih yaparak bu paketi rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone saçma güzel 8 paketini isterseniz iptal etmenizde de mümkündür. Bunun iptali için Vodafone Yanımda uygulaması, Online Self Servis, 7000 Sesli Yanıt Servisini arayarak yapabilirsiniz. Tabi bu iptali yaparken bilmeniz gereken başka bir detay sizden cayma bedeli alınacağıdır. Sadece ilk fatura kesim tarihi gelmeden ücretsiz olarak ayrılmak mümkündür. Aksi taktirde paketi 12 ay boyunca kullanmanız gerekiyor.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir