Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Vodafone seviyorum interneti testi ile abonelerine belirli bir dönem kullanabilecekleri internet veriyor. Tek yapmaları gereken eğer Vodafone kullanıcıysanız yapmanız gereken sizden istenen testi yapmak olacaktır. Bu testin yapılabilmesi için operatör tarafından özel olarak hazırlanan bir web sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Teste Başla tuşuna bastıktan sonra size sorulacak bazı soruları cevaplamanız gerekiyor. Sorular size yazılı olarak sorulacak aynı zamanda özel bir ses size test boyunca yardım edecektir. Her soruyu cevapladıkça size farklı bir soru sorulacaktır. Bu sorular üzerinden ilerleyerek rahatça testi tamamlayabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile 3 GB Bedava İnternet

Vodafone seviyorum internet testi ile amaçlanan kullanıcıların ne tür tercihler yaptıklarını görmek olacaktır. Test yaklaşık olarak 5 dakika kadar sürecektir. Başlangıçta size 4 temel soru sorulacak ardından isterseniz testi bitirerek internet kişiliğinizi öğrenebilir ya da devam ederek 3 GB internet kazanmayı başarabilirsiniz.

Teste devam et tuşuna bastıktan sonra teste devam edebilirsiniz. En sonra olarak sistem sizden telefon numaranızı yazmanızı isteyecektir. Numaranıza gelecek olan özel şifreyi sayfada gerekli noktaya yazmanız gerekiyor. Şifrenizi girdikten sonra size bazı sorular sorulmaya devam edilecektir. Tüm soruları cevaplamanız toplam 5 dakika sürdükten sonra telefonunuza özel mesaj ile 3GB internet bedava olarak telefonunuzda aktif hale getirilecektir.

Vodafone bu yöntem ile hem kullanıcıların internet tercihlerini öğrenirken aynı zamanda onlara bedava internet sunuyor. Amaçlanan şey ileride kullanıcıların ihtiyaç duydukları yöne doğru daha fazla gelişim sağlanması amaçlanmaktadır.

Bedava İnternet Kazanın

Vodafone seviyorum internet testini yapanlara bedava internet kazanma şansı sunuyor. Testte doğru veya yanlış cevap şıkları bulunmuyor. Amaçlanan size sorulan sorulara kullanım alanınıza ve durumunuza göre cevap vermek olacaktır. Örneğin para aktarımlarınızı nereden yapıyorsunuz diye bir soru gelecektir. Seçenekler arasında şube, atm, mobil uygulama, sanal kart ve kredi kartı gibi seçenekler gelecektir. Sizden bunların arasından en çok kullandıklarınızı tercih etmeniz istenecektir. Bu işlemi yaparak testi yapmak çok kolay olacaktır.

Testi tamamladıktan sonra ayrıca size 5 yıllık 1 TB internet kazanma şansı için çekiliş bileti de verilecektir. Bu testi yaptıktan sonra 3 GB internet hesabınıza aktarılacaktır. Ancak kullanmak için size sadece 1 gün süre veriliyor. Ayrıca bu testi aynı numara ile bir kez yapmanıza izin veriliyor.

Tabi eğer testi yapanlar arasında farklı operatör abonesi de yer alabiliyor. Bunlar testten sonra eğer Vodafone abonesi olmaya karar verirlerse onlara 3 GB bedava internet bir aylık olarak verilmektedir.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir