Vodafone SMS Paketleri Nelerdir?

Vodafone sms paketleri nelerdir? Bu yazımızda vodefonun müşterilerine sunduğu tüm sms paketlerini listeledik. Abone sayısıyla ülkemizin en büyük ikinci operatörü konumundadır. Telefonlarda günümüzde internet kullanımı ve bu yolla mesajlaşma artmış olsa dahi hala telefonunda mesaj atmayı tercih eden kullanıcılar bulunmaktadır. Bu nedenle de operatörler özel sms paketleri ile bu talebe karşılık vermektedir.

Vodafone bu paket ihtiyaçlarına cevap vermek için faturalı ve faturasız hatlar için özel mesajlaşma kampanyaları düzenlenmektedir. Aylık ihtiyacınıza göre ve faturanızın durumuna göre Vodafone SMS paketleri 2020 seçenekleri arasından sizin için uygun olan hangisiyse onun için başvuru yapabilirsiniz. 250, 500, 100, 1000 ve 5000 olarak değişen çok sayıda SMS paketi bulunmaktadır.

Faturalı Vodafone SMS Paketleri Nelerdir?

Vodafone hattı faturalı olanlar için firma çok sayıda SMS paketi seçeneği sunuyor. Faturanız içinde size sunulan SMS sayısı ay içerisinde yeterli olmuyorsa aşağıda ki herhangi paketten birisini tercih ederek kullanabilirsiniz.

  • EK 2020 SMS Vodafone Paketi

SMS paketiniz ay içerisinde bittiğinde 250 SMS almak için 5 TL ödeyerek bu paketi kullanabilirsiniz. Başvuru için 7999 numarasına “EK250SMS” yazarak mesaj atmanız yeterli olacaktır.

  • Yeni Nesil Mini Vodafone SMS Paketi

Gene tarifenizde ki mesaj sayısı sizin için yetersizde bu paketi tercih edebilirsiniz. Bu pakete başvuru yapmak içinde 7999’a “YMINI” yazıp 5 TL karşılığında paketi alabilirsiniz.

  • SMS Avantaj 100 Vodafone SMS Paketi

Bu mesajlaşma paketi her yöne kullanılmak için sunuluyor. 7000’e “HY100” yazarak 5 TL karşılığında paketi alabilirsiniz.

  • Her Yöne Midi Vodafone SMS Paketi

Faturalı hatlar için sunulan 500 SMS paketi her yöne kullanılabilmektedir. Bu paket için 7999’a “MINI” yazarak talepte bulunabilir ve 9 TL ücreti ödeyebilirsiniz.

  • Yeni Nesil Maksi Vodafone SMS Paketi

Bu paket içerisinde her yöne 2000 + Vodafone kullananlarla 10000 SMS alabilirsiniz. 7999’a “YMAKSI” yazıp 12 TL ödeyerek alabilirsiniz.

  • SMS Avantaj 11000 Vodafone SMS Paketi

Yukarı ki paketin iki katını sizlere sunmaktalar. Bu paketi almak için 12 TL ödemeli ve talep için 7000’e “HY110000” mesajını atmanız yeterli olacaktır.

Faturasız Vodafone SMS Paketleri Nelerdir?

Faturasız hatlar için firma müşterilerine iki farklı SMS paketi sunmaktadır. Bu iki paketten hangisi sizin için uygunsa onun için talepte bulunabilirsiniz.

  • Doldur 1000 – 5000 SMS Paketi

Bu pakette ister 1000, isterseniz de 5000 SMS talep etme hakkına sahipsiniz. Bu tamamen sizin kullanım sayınızla alakalı bir durumdur. Paketin ücreti 12 TL’dir.

  • Büyük Seçim 1000 SMS Paketi

Faturasız tarifenizde ki SMS hakkınız bitmesi halinde 5 TL ücret ödeyerek bir ay boyunca 1000 SMS alabilirsiniz. Bu paket ile rahatça mesajlaşabilir ve ekstra mesaj ücreti ödemek zorunda kalmayabilirsiniz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir